festivalové ozvěny

 

Pozdravujem aj ja Vás za celý zbor TRISTIANUS a ďakujeme za pozvanie na festival.

Chcem sa poďakovať za starostlivosť o náš zbor a vysloviť obdiv a uznanie za organizáciu festivalu. Cítili sme sa u vás príjemne aj vďaka našej delegátke Irenke, ktorú tiež všetci pozdravujeme.

 

Držíme palce do ďalších plánov a želáme všetko dobré.

s úctou Bažík Pavol a TRISTIANUS

 
------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Witam. Jeszcze raz Serdecznie Dziękuję! za pamięć i zaproszenie naszego zespołu na MFPS 2014.

Dojechaliśmy do domów bez problemów - zdrowi i zadowoleni z występów (zawsze może być lepiej).

Było super, impreza zorganizowana profesjonalnie z wielkim rozmachem. Mam nadzieję, że nasz zespół spełnił Wasze oczekiwania, a drobne upominki będą nas przypominały.

Na serdeczne podziękowanie zasłużyli wszyscy (organizatorzy) .Miło mi było z Wami być, szkoda że tak krótko.

Pozdrawiam Wszystkich i do miłego zobaczenia.

Krystian D.

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vážený pane Válku, ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za  festival! Opravdu to byl neobyčejný zážitek. Poděkujte, prosím, i všem ostatním, kteří se na  přípravě festivalu a jeho průběhu podíleli. Zasluhujete si to nejvyšší ocenění! Ještě jednou děkuji a opatrujte se!

Richtrová

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

moc ráda bych za celý náš sbor poděkovala za úžasný víkend, který jsme díky vám mohli prožít. Skvělá atmosféra festivalu, výborné výkony sborů i precizní organizace nám umožnila na chvíli zapomenout na starosti všedních dní a dokonale si vychutnat radost z hudby a zpěvu.

Zvláštní dík patří celému týmu, který se o nás a samozřejmě i o další sbory staral. Opravdu bravurní organizace, která nám umožnila užít si festivalový víkend, nás velmi mile překvapila. Musím vysmeknout pochvalu organizátorům - od skvělé práce naší delegátky, která měla pochopení pro všechny potřeby jak jednotlivců, tak celého sboru, příjemné obsluhy všech vybraných restauračních zařízení i hotelu až po dokonalou organizaci jednotlivých koncertů samotných. Ač měl pan Válek ve svém závěrečném projevu pochyby o skvělém zvládnutí festivalu a dokonce se omlouval za některé chyby, náš sbor se do posledního člena shodl na jediném – bylo o nás postaráno opravdu báječně. Musíme také ocenit úchvatný raut, který byl uspořádán v sobotu večer.  Během několika minut se koncertní sál jako mávnutím kouzelného proutku proměnil na prostor pro hojné hodování. I my jsme tak mohli pocítit pověstnou moravskou pohostinnost.

Jsem si jista, že všechno to, co přispělo k hladkému průběhu festivalu, notnou dávkou pomohlo skvělým výkonům všech sborů včetně toho našeho. Na obou pódiích, kde jsme mohli předvést něco z našeho repertoáru a umu, jsme se cítili výborně a uvolněně. Velkou podporou bylo i skvělé publikum a všechny účinkující sbory, jež nás během našeho vystoupení povzbuzovaly a nabíjely nás obrovskou dávkou energie. A my, Lucky Voice Band, jsme tak mohli dostát svému názvu a při každém tónu, každém souzvuku i při každé další písni byli čím dál více „lucky“.

Bude pro nás velkou ctí a radostí se festivalu zúčastnit i v dalších letech. Budeme celému organizačnímu týmu držet palce, aby získal prostředky a my se mohli za dva roky opět ponořit do úchvatné atmosféry festivalu v Bašce.